سامانه فناوری

ویژه برنامه بزرگ فرهنگی _تفریحی حلوای قند

به مناسبت میلاد با برکت نبی اکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام صادق (ع) روز شنبه 3 آذر ماه 1397 در مجتمع آموزشی مجتهده بانو امین (رها)  برگزار شد. در این مراسم که حاوی بخش های متنوع معنوی_ فرهنگی و تفریحی بود، تمامی دانش‌آموزان مجتمع، به تناوب و با برنامه ریزی قبلی در نمازخانه حاضر شدندو برای هرگروه برنامه های مختلفی از قبیل تلاوت قرآن، سخنرانی، نمایش، دکلمه، نمایش عروسکی و ...با محتوا های متفاوت اجرا شد. سپس مهمانان به حلقه ها وارد شدند. در حلقه اول هرکدام از عزیزان با قرائت 2 صفحه از قرآن در طرح ختم دسته جمعی قرآن شرکت کردند. در حلقه دوم مهمانان با فرستادن دسته گل های صلوات در طرح میلیونی صلوات مشارکت داشتند.

در حلقه سوم دانش‌آموزان با خواندن زیارت امام صادق (ع) به محضر این امام همام عرض ارادت کردند.

 

در حلقه چهارم مسابقه ای با محتوای کلیپ " جان شیرین" برگزار شد. سپس مهمانان برای بازی و پذیرایی به حیاط متوسطه، ورزشگاه، ناهارخوری و استخر هدایت شدند تا از وسایل متنوع شهربازی صلواتی همچون قصر بادی، صخره نوردی، ترامپولین، استوانه ی چرخشی، دارت‌پایی، فوتبال حبابی، فوتبال صابونی، انواع وسایل تیراندازی، بازی‌های ایستگاهی و ... استفاده کنند و با خوردن بستنی، سیب زمینی سرخ کرده، ذرت، نوشیدنی و غیره ازخودشان پذیرایی کنند.

در پایان روز بالغ بر 2میلیون صلوات از طرف دانش‌آموزان و کادر مجتمع آموزشی مجتهده بانو امین (رها) به پیامبر اکرم و خاندان بزرگوار ایشان هدیه شد.

 

 

Free Joomla! template by L.THEME