سامانه فناوری

گزارش اردوی تجربه غروب و طلوعی در مدرسه (پایه هفتم)

بعد از مدت ها انتظار ديگر تحمل دقيقه ها سخت شده بود.از 5 دقيقه آخر كلاس هيچى نفهميدم.فقط چشمم به ساعت بود؛تا اينكه...زنگ خورد! در اون لحظه مانندكسى بودم كه بعد از مدت ها تشنگى به آب رسيده باشه..تا ساعت ٤ استراحت كرديم.استراحت كه چه عرض كنم...تا تونستيم آتیش سوزونديم!

بعد از خوردن ميان وعده در راهرو جمع شديم.مسئول فرهنگیمان توضيحاتی درموردنحوه برگزاری مسابقات به ما دادند و بعد همه با هم راهى كلاس هاى پيش دبستاني شديم.همه چيزاونجا مثل خودشون بود.كوچولو و زيبا.بعد از گروه بندى مسابقات را شروع كرديم(اعصاب سنج،نگه داشتن بادكنك با نى،جداسازى حبوبات و...)

بعد از بازى براى رفتن به مسجد آماده شديم.وجود مشكلاتی مثل كوچیك بودن دمپايى ها باعث شد كلى بخنديم.بعد از خواندن نماز و انداختن عكس دسته جمعی راهى مدرسه شديم.

اما با شور و حالى ديگر...احساسى بين استرس و هيجان.احساسى قرمز نارنجى!!قرار بود یکی از مسئولینمان رو سورپرايز كنيم. برنامه خیلی خوب برگزار شد. کیک توسط دوتا از بچه ها درست شده بود.

بعد از تولد میان وعده دوممان روخوردم (یه بستنی خوشمزه) سپس همگی به نمازخانه رفتیم. لباسهایمان را عوض کرده و شروع به بازیهای گروهی کردیم. در آن لحظه احساسم صورتی ملیح که رگه هایی از زرد داشت، بود.زیرا از اینکه لحظاتی رو با دوستان صمیمی ام می گذروندم خوشحال بودم.

بعد از بازیهای گروهی با رای اکثریت به سمت ورزشگاه راه افتادیم. ظاهرا بچه ها بازیهای پرتحرک رو بر بازی هدف دار ترجیح می دادند???? تا تونستیم در ورزشگاه بازیهای فردی، دونفره و دسته جمعی انجام دادیم و کلی کیف کردیم.

بعد از اون شروع به درست کردن بساط شام کردیم.بچه ها تا تونستند از خلاقیتشان در پخت و تزئینات بعدش استفاده کردند.بعد از اینکه درست کردن و تزئیناتمان تموم شد سفره ای بزرگ پهن کردیم و همه باهم در کنار هم از خوردن غذاهایی که خودمون و دوستانمون درست کرده بودند لذت بردیم .

بعد از خوردن شام و جمع و جور کردن بساط شام برای خواب آماده شدیم. احساس عجیبی داشتم... احساسی پسته ای رنگ با خودم می گفتم کاش دنیا توقف کند ولی می دونستم که نمیشه ... بالاخره هر فرازی فرودی دارد. صبح بعد از اقامه نماز صبح یک صبحانه دسته جمعی عالی میل کردیم و به سمت خانه هایمان روانه شدیم.

به امیدتکرارمجدد این طوراردوها☺

 

Free Joomla! template by L.THEME